CAREER

SECURITY GUARD
Cégünk új munkatársat keres biztonsági őr munkakörbe, aki őrzi és megvédi a rábízott vagyontárgyakat, létesítményt, illetve termékeket.
FELADATOK:
  • lopásgátló eszközök jelzéseinek figyelése
  • a jogszerű intézkedésének ellenszegülő vagy bűncselekmény elkövetésén tetten ért személy a rendőrség megérkezéséig visszatartása
ELVÁRÁSOK:
  • érvényes vagyonőri igazolvány + tanúsítvány
  • sportos, fiatalos megjelenés
  • középfokú szakképesítés
  • erkölcsi bizonyítvány
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • megbízhatóság, határozottság
  • monotónia-tűrés
  • önfegyelem, stressztűrő képesség, konfliktusmegoldó készség
  • döntésképesség
AMIT NYÚJTUNK:
  • azonnali munkakezdés
  • hosszú távú munkalehetőség
ELŐNY:
  • angol nyelv ismerete
Várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és fizetési igény megjelölésével az info@bizanc.com e-mail címre

SHOP ASSISTANT (munkavégzés nyelve: magyar, angol)

Cégünk BOLTI ELADÓ munkakörbe keres új kollégát. Szereted a divatot? Beszélsz angolul és netán oroszul, más nyelveken is? Te vagy a mi emberünk! Várjuk minden divatot kedvelő jelentkezését, akik már korábban dolgoztak kereskedelemben és elhivatottságot éreznek a stílusos darabok iránt. Angol nyelvtudás alapkövetelmény, külföldön szerzett tapasztalat és orosz nyelvtudás előny.

POZÍCIÓ LEÍRÁS:

  • Az árubeszerzés segítése, a megérkezett áru átvétele, raktározása, illetve a vásárlók kiszolgálása és tájékoztatása.
FELADATOK:
  • Vásárlók köszöntése, fogadása, útbaigazítása
  • Tanácsadás a vevőnek az áru kiválasztásához
  • Vevők kiszolgálása
  • Pultok feltöltése áruval, árazás
ELVÁRÁSOK:
  • Középfokú szakképesítés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel és a fizetési igény megjelölésével az info@bizanc.com e-mail címre.

Sale

Unavailable

Sold Out